- UniMachines
- ›
- Laboratory Machines
- ›
- Measuring Machines
- ›
- Measuring Machines Mora
- ›
- Measuring Machines Mora Euroµ
Measuring Machine Mora Euroµ
Measuring Machine Mora Euroµ was manufactured by the machine manufacturer Mora. Machine Mora Euroµ was built in 2015 year.
General data | |
|---|---|
| Location | Czech Republic |
| region | Jihomoravský kraj |
| Year of manufacture | 2015 |
| Warranty | Without warranty |
| Technical condition | Good |
| Loading | The buyer organizes the loading at his own cost |
| Payment | Before receipt |
| Transport | The buyer organizes the transport at his own cost |
| Status | A test can be performed |
| Stock number | 7402 |
Technical parameters | |
|---|---|
| Maximum travel length X-axis | 600 mm |
| Maximum travel length Y-axis | 1000 mm |
| Maximum travel length Z-axis | 400 mm |
Equipment | |
|---|---|
| Metrosoft Quartis Geo | |











































